KONTAKT OSS

 

ROBSRUDSKOGEN 15     1470 LØRENSKOG     TLF 22 07 28 00     FAKS 22 07 28 01     POST@EIDEENTREP.NO


Her finner du oss på kart, trykk her



     Per Eide
    Daglig leder
    95997000
    per@eideentrep.no 
      Tor Morten Jensen
    Prosjektleder Maleravd.
    48269393
    tor@eideentrep.no 


     Chamara S Weerasinghe 
    Controller
    96688338
    chamara@eideentrep.no
      Roar Nøbben
    Prosjektleder Bygg
    41456588
    roar@eideentrep.no
 


     Svein Hagen
    Prosjektleder Bygg
    95007545
    svein@eideentrep.no 
      Stian Radford
    Prosjektleder
    40521161
    stian@eideentrep.no 


     Per Gunnar Vågenes
    Arbeidsleder serviceavd.
    99407550
    firmapost@eideentrep.no
      Kirsti Eide
    Økonomi
    47858077
    kirsti@eideentrep.no


     Sigurd Nordby
    Formann
    48083320
    sigurd@eideentrep.no

 
 
 
 
Navn*   
 
Tlf*   
 
E-post*   
 
Melding  
 
 
 
Sikkerhetskode*
 
Code Image
Generer ny kode
 
Sikkerhets kode benyttes for å forhindre spam / verifisere at det er et menneske som fysisk fyller ut dette skjema. Dersom koden er vanskelig å lese kan du generere en ny
 
 
 
 
 
 
Skriv ut
Legg til i favoritter
Tips en venn

post@eideentrep.no

www.eideentrep.no

 tlf: 22 07 28 00

 faks: 22 07 28 01

Robsrudskogen 15

1470 Lørenskog

 
 
 
 
EIDE ENTERPRENOR AS